Svadobná výzdoba

Kvet._ na svadbe! Divoký, jemný, farebný, konárikový, strapatý, elegantný, minimalistický, voňavý, sezónny, odvážny, jedinečný. Taký Ti uvije Veronika z kvetinárstva Kvet._, ak budeš chcieť alebo aj úplne iný.

Radi Ti spolu s Kvetom ozdobíme svadbu prírodou, čo Veronike vyrástla pod rukami a tu v okolí.

SVADOBNÁ KYTICA

Kytice sa pripravujú v piatich veľkostiach. Vyber si veľkosť, ktorá Ti sedí. Je to kytica pre nevestu, tiež napríklad druhú kyticu, ktorá môže byť použitá na hádzanie v rámci svadobnej oslavy, kytice pre mamy, družičky, svedkyne či malé dievčatká alebo kohokoľvek iného, koho chcete obdarovať.

PIERKO

Svadobné pierko označuje dôležitých mužov na svadbe. Pripína sa hlavnému aktérovi 🙂 ale i otcom, družbom, či svedkom. V niektorých častiach Slovenska sa dáva každému, kto sa zúčastní na svadobnej hostine.

VÝZDOBA SVADOBNEJ HOSTINY

Kvety na svadobnú hostinu si môžete vybrať z troch variantov. Prvým je, ak by Ste sa chystali vyzdobiť si svadbu svojpomocne – vedro kvetov, či zelene, ktoré si rozdelíte do váz na svadobné stoly, uvijete si kytice, či pierka alebo ozdobíte si miesto obradu. Druhým variantom sú kvetinové aranžmány – pripravia ich v Kvete a už hotové ikebany ozdobia centrálnu časť stola. Tretím sú zviazané kytice, ktoré sa položia na stoly do váz.

Bardejovská 48, 080 01 Prešov