Svadba v Zwickeri

Ak ste niekedy túžili po netradične tradičnej veselici v obrovskej „stodole“, tak Penzión Zwicker je Vašim vysnívaným miestom na svadbu. Každá svadba u nás je výnimočná a má svoje neopakovateľné čaro. Urobíme všetko preto, aby ste prežili rozprávkovú svadbu, na akú nikdy nezabudnete.
Náš areál ponúka jedinečné priestory na Váš veľký deň. V Zwickeri je možné uskutočniť aj samotný obrad, večerať budete pri svetle z krištáľových lustrov a tancovať môžete pod holým nebom. Veríme, že Vás aj Vašich hostí očarí unikátna atmosféra štýlového interiéru aj exteriéru a poskytne Vám nezabudnuteľný zážitok.

WELCOME DRINK

Privítajte svojich hostí, rodinu a priateľov welcome drinkom a doprajte im tak chvíľu na zvítanie, či zoznámenie sa.

 

SVADOBNÝ OBRAD

Mať svadobný obrad pod holým nebom, kráčať k oltáru za šumu lístia a čvirikania vtákov je snom mnohých neviest. V našom areáli si tento romantický sen môžete splniť.
Je to ideálna voľba, mať svadobný obrad aj slávnostnú hostinu na jednom mieste.

PRIVÍTANIE NOVOMANŽELOV

Mladomanželov slávnostne prívíta člen nášho tímu so slávnostným prípitkom a ako je na Slovensku zvykom, chlebom a soľou. „Ako soľ patrí k chlebu, tak veríme, že aj Vy budete patriť navždy k sebe.“
Nesmieme zabudnút aj na tradičné rozbíjanie taniera pri príchode na svadobnú hostinu. Črepiny prinášajú šťastie, ale zároveň to má symbolizovať, že ak nastane v živote nejaký problém, spolu si s ním hravo poradíte.

SVADOBNÁ HALA

Výnimočnosť Vášho Dňa podčiarkne štýlová hala s vysokým stropom a drevenými piliermi o rozlohe 300m2. Veľkolepú atmosféru dotvárajú krištáľové lustre, okrúhle stoly a nadčasové stoličky TON Dejavu.

SVADOBNÉ MENU

Pre našich hostí ponúkame špeciálne svadobné menu a nadštandardný servis. Vieme vám tak garantovať, že sa na vašej hostine bude variť iba z kvalitných, čerstvých surovín. Obsluhu a servis Vám zabezpečí profesionálny a milý personál. Radi Vám poskytneme možnosť výberu kvalitných vín, pív, či pálených liehovín. Rozumieme slovenským aj medzinárodným svadobným tradíciám, a preto si v deň akcie môžete doniesť vlastné zákusky, torty a slané pečivo. Ďalšou výhodou je možnosť priniesť si za poplatok vlastný alkohol.

     

SVETELNÝ STROP

Čo môže byť romantickejšie ako tancovať prvý novomanželský tanec s láskou svojho života priamo pod hviezdami? Tú jedinečnú chvíľu podčiarknu svetlá svetelného stropu.

GRILOVAČKA

Ozvláštnite svoju svadbu a klasické bufety nahraďte grilovačkou za asistencie profesionálneho kuchára, ktorý Vám a Vašim hosťom pripraví na grile čerstvé steaky, klobásky alebo ryby, či naservíruje pečené prasiatko.

UBYTOVANIE

Penzión Zwicker poskytuje pre novomanželov izbu grátis.
Pre svadobčanov ponúkame zvýhodnené ceny za ubytovanie v dalších troch
komfortne zariadených dvojposteľových izbách. Ak nasledujúci deň nemáme obsadenú izbu, môžu podľa dohody hostia opustiť izbu aj poobede.
V prípade potreby väčšej kapacity ubytovania Vám radi poradíme ďalšie hotely v okolí.

SVADBY V REŠTAURÁCII

Aj malé svadby majú svoje nezabudnuteľné čaro. Menšie svadby s kapacitou do 40 hostí je možné zorganizovať priamo v reštaurácii.

SVADBY V EXTERIÉRI

Ak túžite po svadbe pod holým nebom, Zwicker je na to ideálnym miestom. Stoly pre maximálne 60 hostí Vám pripravíme na vonkajších terasách,  tanečný parket budete mať priamo pod svetelným stropom a spoločne si tak môžete užiť Vašu dokonalú svadbu s neopakovateľnou atmosférou.

 

SVADOBNÝ KOČ

Romantická svadba sa nezaobíde bez svadobnej jazdy na štýlovom, koňmi ťahanom a slávnostne vyzdobenom koči. Zabezpečíme vám jazdu luxusným novým kočiarom ťahaným dvomi koňmi, ktorá vašej svadbe dodá ten pravý nádych elegancie a výnimočnosti.

Bardejovská 48, 080 01 Prešov