Faq

Aká je kapacita interiérových priestorov?
Kapacita hlavnej svadobnej sály je 140 hostí.

Je možné mať hostinu v exteriéri?
Hostina v exteriéri je možná ako doplnková služba. Pre tieto príležitosti máme pre Vás k dispozícii sedenie s kapacitou 70miest, pričom v interiéri je prichystané kompletné sedenie pre hostí v prípade náhlej zmeny počasia.

Poskytujete aj ubytovanie? Pre koľko hostí?
Ubytovanie poskytujeme pre novomanželov grátis. Pre ostatných hostí máme k dispozícii ďalšie tri komfortne zariadené dvojposteľové izby. V prípade potreby ubytovať viac hostí Vám vieme odporučiť ubytovanie v okolitých hoteloch či penziónoch.

Je možné priniesť si vlastné jedlo, zákusky, alkohol?
Pre našich hostí ponúkame špeciálne svadobné menu a nadštandardný servis. Vieme vám tak garantovať, že sa na vašej hostine bude variť iba z kvalitných, čerstvých surovín, obsluhu a servis Vám zabezpečí profesionálny a milý personál. Rozumieme slovenským aj medzinárodným svadobným tradíciám, a preto si v deň akcie môžete doniesť vlastné zákusky, torty a slané pečivo. Ďalšou výhodou je možnosť priniesť si za mierny poplatok vlastný alkohol, víno a nealkoholické nápoje.

Je možnosť mať obrad v areáli?
Áno, svadobný obrad je možné uskutočniť v altánku, ktorý Vám slávnostne nadekorujeme alebo na kamennom dvore. V prípade zlého počasia na krytej terase alebo priamo v reštaurácii.

Poskytujete svadby aj pre menší počet hostí?
Menšie svadby s kapacitou do 70 hostí je možné zorganizovať priamo v reštaurácii alebo v prípade priaznivého počasia na krytých terasách.

Čo v prípade chladného počasia?
V prípade chladnejšieho počasia je hala vykurovaná profesionálnymi ohrievačmi.

Účtujete si za prenájom priestorov?
Áno, za prenájom hlavnej svadobnej haly si účtujeme od 1000 EUR. Pri prenájme celého areálu reštaurácie si účtujeme 1500 EUR.

Aká je stravná jednotka na osobu, resp. aké svadobné balíky ponúkate?
Ponuka svadobných balíkov:

• Svadobný balík Basic v hodnote 40 EUR / osoba
• Svadobný balík Standard v hodnote 55 EUR / osoba
• Svadobný balík Premium v hodnote 80 EUR / osoba

Bardejovská 48, 080 01 Prešov