Faq

Aká je kapacita interiérových priestorov?
Kapacita hlavnej svadobnej sály je 140 hostí. K dispozícii máme 13 okrúhlych stolov, k jednému stolu je možné usadiť maximálne 10 osôb. Hlavný stôl je rovný, kde môže sedieť tiež najviac 10 osôb.

Je možné mať hostinu v exteriéri?
Hostina v exteriéri je možná ako doplnková služba. Pre tieto príležitosti máme pre Vás k dispozícii sedenie s kapacitou 60miest.

Poskytujete aj ubytovanie? Pre koľko hostí?
Ubytovanie poskytujeme, máme k dispozícii štyri komfortne zariadené dvojposteľové izby. V prípade potreby ubytovať viac hostí, Vám vieme odporučiť ubytovanie v okolitých hoteloch či penziónoch.

Je možné priniesť si vlastné jedlo, zákusky, alkohol?
Pre našich hostí ponúkame špeciálne svadobné menu a nadštandardný servis. Vieme vám tak garantovať, že sa na vašej hostine bude variť iba z kvalitných, čerstvých surovín, obsluhu a servis Vám zabezpečí profesionálny a milý personál. Rozumieme slovenským aj medzinárodným svadobným tradíciám, a preto si v deň akcie môžete doniesť vlastné zákusky, torty a slané pečivo. Ďalšou výhodou pri väčších svadbách nad 70 hostí je možnosť priniesť si za mierny poplatok vlastný alkohol, víno a nealkoholické nápoje. V cene poplatku je ale zabezpečený kompletný servis našim personálom. Vaše nápoje Vám dáme zachladiť, a počas svadobnej hostiny čašníci urobia objednávku nápojov u hostí, dolievajú, dopĺňajú plné fľaše a starajú sa, aby nikomu nič nechýbalo.

Je možnosť mať obrad v areáli?
Áno, svadobný obrad je možné uskutočniť v altánku, ktorý Vám slávnostne nadekorujeme alebo na kamennom dvore. V prípade zlého počasia obrad pripravujeme na krytej terase alebo priamo v reštaurácii.

Poskytujete svadby aj pre menší počet hostí?
Menšie svadby s kapacitou do 40 hostí je možné zorganizovať priamo v reštaurácii alebo v prípade priaznivého počasia na krytých terasách s kapacitou 60 hostí.

Čo v prípade chladného počasia?
V prípade chladnejšieho počasia je hala vykurovaná profesionálnymi ohrievačmi.

Účtujete si za prenájom priestorov?
Áno, za prenájom hlavnej svadobnej haly a celého areálu reštaurácie si účtujeme 1500 EUR.

Aká je stravná jednotka na osobu, resp. aké svadobné balíky ponúkate?
Ponuka svadobných balíkov:

• Svadobný balík Standard v hodnote 65 EUR / osoba
• Svadobný balík Premium v hodnote 80 EUR / osoba

Bardejovská 48, 080 01 Prešov